Living With My Gay Best Friend
Tytuł:
 Living With My Gay Best Friend (Życie z Moim Przyjacielem Gejem)

Liczba rozdziałów: 13 + oneshot “A Day in the Life of Shipper” (Dzień z Życia Shippera)

Pairing: Zouis Malikson

Autorka: zougasm

Opis: Louis i Zayn wspólnie dorastali i teraz, gdy skończyli szkołę, przeprowadzają się wspólnie do małego mieszkania. Zayn jest tak hetero, jak tylko może, a Louis jest jego dokładnym przeciwieństwem.

Informacje od tłumacza: Opowiadanie dotyczy miłość homoseksualnej. Znajdują się w nim wulgaryzmy oraz treści o tematyce nieprzeznaczonej dla osób poniżej piętnastego roku życia. Jest to historia z gatunku AU fanfic, co oznacza mniej więcej tyle, że chłopcy nie są sławni i nie istnieje zespół One Direction.

Zgoda autorki na tłumaczenie: oczywiście jest, razem z podziękowaniami i zachętą


Deeejv: Tak, tak, kolejne tłumaczenie. Wiele z was ma wątpliwości co do tego pairingu i muszę przyznać, że również miałam. Aż kiedyś trafiłam na tego fica. Teraz shippuję Zouisa jak tylko mogę i mam nadzieję, że z wami też tak będzie! Do opowiadania mamy kilka dodatków, takich jak oneshot Harry’ego (który zostanie przetłumaczony po opowiadaniu) oraz jego shipperski blog(link poniżej), na którego zapraszam po przeczytaniu tłumaczenia(!).  Wiecie, może zawierać spojlery, nie chcę wam psuć zabawy. Możemy również zobaczyć, czym inspirowała się autorka przy wymyślaniu i pisaniu tego fica :) Zalecam też obejrzenie zapowiedzi (link również poniżej).

Zapraszam do czytania i wyrażania opinii!W opowiadaniu często pojawia się wyraz ‘shipper’ i jego pochodne, które nie mają  polskiego odpowiednika, więc postanowiłam ich nie tłumaczyć. Dla niewiedzących – shipper, to ktoś, kto wierzy w czyjś związek i go ‘wspiera’. No wiecie, tak, jak wiele Directionerek shippuje Larry’ego :)
Spis rozdziałów:


TŁUMACZENIE ZAKOŃCZONE

___________
5 komentarzy:

 1. No to chyba nie mogę się doczekać rozdziału. Co ja gadam? Na pewno nie mogę się doczekać rozdziału! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu nie mogę przeczytać ostatniego rozdziału?

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam! *.* x

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, to jest świetne ;33
  @1DWixx - czyli spóźniona ja XD

  OdpowiedzUsuń