Get Down On Your Knees And Beg Me To Be Bad Enough For You


Tytuł: Get Down On Your Knees And Beg Me To Be Bad Enough For You (Padnij Na Kolana i Błagaj, Bym Był Dla Ciebie Wystarczająco Zły)
Pairing: Larry Stylinson
Autorki: theclosetoffog
Wyrazy: 22,693
Części: 12
Opis: Harry był niewidzialny. Miał przyjaciół i był zakochany w Panie Popularnym, Louisie Tomlinsonie. Nie miał nic przeciwko obserwowaniu i pragnięciu Louisa z dystansu, ale jego przyjaciele mieli dość oglądania go w takim nieszczęściu. Więc ze świadomością sympatii Louisa do bad boy’ów w skórach, przystępują do zmiany małego, nieśmiałego Harry’ego w mężczyznę marzeń Louisa.
Informacje od tłumacza: Opowiadanie dotyczy miłości homoseksualnej. Znajdują się w nim treści o tematyce nieprzeznaczonej dla osób poniżej piętnastego roku życia. Jest to historia rodzaju AU, co oznacza mniej więcej tyle, że chłopcy nie są sławni i nie istnieje zespół One Direction.
Zgoda autorek na tłumaczenie: Jak zwykle jest :)


Deeejv: Kolejny oneshot, który dzielę na części, ponieważ jest niesamowicie długi. Jestem pewna, że wam się spodoba. Jeśli nie, z pewnością jest z wami coś nie tak. Ja zakochałam się w nim już od pierwszej części :)
Dodam jeszcze, że w opowiadaniu jest wiele nieprzetłumaczalnych gier słownych, przez co będę musiała tłumaczyć je w przypisach. Postaram się zrobić to w miarę jasno :)

Spis części:
Część 12


TŁUMACZENIE ZAKOŃCZONE

7 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać aż je zaczniesz *-*
  http://tornfeeling.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Będziesz może tłumaczyła Six Feet Under the Walls ? Autorkami są theclosetoffog :D Proooszę xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałabym najpierw przeczytać, a ostatnio mam niewiele czasu. Nic nie obiecuję :<

   Usuń
 3. Kiedy przetłumaczysz 12 część?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest po lewej, pojawi się 25.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń